Pwodwi
High Power Endistriyèl Tib Cleaner
Gwo pouvwa endistriyèl tib netwayaj machin
Modèl: KT-307
Fonksyon
Entwodiksyon pwodwi
KT-307 chodyè chalè echanj tiyo dragaj machin se yon gwo pouvwa machin dragaj endistriyèl. Pouvwa a nan aparèy la se 5500W, ak nan yon gwo pouvwa, aparèy la unclogs tiyo a pi vit. Pou tiyo a echanjeur chalè ki konplètman bloke, li ka fasil dragaj nan yon minit.
Prensip netwayaj
Lè netwayaj tèt bwòs la oswa tèt kouto wotasyon nan gwo vitès nan tiyo a, dlo a tou flite an menm tan an pou rense pousyè tè a ki dekole pou tiyo a konplètman netwaye, ak pousyè tè, labou, echèl ak rouye andedan tiyo a kapab. retire byen vit ak efikasite. Sèvi ak machin sa a pou fè fas ak andedan tiyo a se ba nan efikasite, ba nan pri, epi li pa fè okenn mal nan tiyo a.
Konsepsyon debaz
Konsepsyon kalite fann: KT-307 machin dragaj tiyo adopte yon konsepsyon kalite fann, ki te verifye pa mache a pou plis pase 9 ane, efektivman rezoud pwoblèm sa yo: 1. Motè a gwo pouvwa nan motè prensipal la gen yon gwo anplitid nan Vibration lè w ap travay, ak konsepsyon an fann efektivman bloke domaj la nan Vibration alontèm nan pati presizyon elektrik; 2. Machin nan bezwen travay kontinyèlman pou yon tan long, pral gen yon ogmantasyon tanperati ki wo, konsepsyon an fann ka efektivman anpeche pati elektrik yo soti nan chofe twò wo, konsepsyon an fann nan lame a se pi piti, pi apwopriye pou itilize nan. chanm chodyè etwat.
Aparèy pwoteksyon miltip: ekipman an ekipe ak switch pwoteksyon flit ak switch yon sèl-kle ijans sispann, ansyen an nan operatè a ak ekipman yo se pwoteksyon sansib, yon flit ki vwayaj, switch la lèt kontak sansib, repons rapid. Konsepsyon pwoteksyon miltip pou fè pou evite aksidan chòk elektrik flit pandan operasyon an
Spesifikasyon
| KT-307 MODÈL | |
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-307 |
| Non | Netwayaj tib chodyè |
| Vòltaj | 380V (ka Customized) |
| Pouvwa | 5500W |
| Vitès bwòs | 0-3000rpm (reglabl san etap) |
| Arbr fleksib | 6/8/10/12/16/22/27mm * 7.6m (ka Customized) |
| Pwa | 100KG |
| Gwosè | 660 * 420 * 400mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Dyamèt Tib aplikab | 6.5-800mm |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Arbr fleksib: 4pcs Egzèsis alyaj: 4pcs Bwòs: 10pcs Tiyo dlo: 20m * 1pc Pye switch: 1pc |
| Avantaj | 1.Double liy kontwòl, ka travay an menm tan 2.Speed se stepless reglabl 3.Water se inlet sou arbr dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la kont dlo 4.High pouvwa 5.Torque se reglabl 6.Dredge tib yo difisil toufe 7.Provide dlo jetting bwose oswa netwayaj sèk |
Baj popilè: gwo pouvwa endistriyèl tib cleaner, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch

