Pwodwi
Tib Netwaye machin
Itilize pou netwayaj tib echanjeur chalè condonser chiller
900rpm vitès reglabl
6.35mm-25.4mm tib aplikab
Pouvwa netwayaj 375W
7.6m arbr * 2pcs
20m inlet dlo
wou inivèsèl ak konsepsyon switch pye
Pri: $690-$750
Fonksyon
KT-208 Tib Netwaye Machin
1, Liy kontwòl doub, Liy sibstiti rekòmande yo dwe itilize yo anpeche aje nan liy prensipal la apre 5.6 ane nan itilize, tou anpeche aksidan nan pwosesis la nan konstriksyon, ka itilize ijans nan liy sibstiti.
2, Dlo ale dirèkteman nan flexibleshaft a, pa gen okenn inlet dlo machin prensipal pou yon ekstansyon pou lavi sa a ki sèvis nan ekipman yo
3, Arbr fleksib ka demonte ak fasil yo kenbe, pwolonje lavi sa a ki sèvis nan arbr fleksib
4, konsepsyon tèt bwòs wonn, netwaye bwòs pa fè mal tiyo a
5, ti size355 * 335 * 185mm, pwa limyè 19kg, fasil pote.
Packing lis
| inite prensipal la | 1pc |
| flible nilon kouvri arbr | 7.6m * 2pcs (dyamèt 10mm / 12mm) |
| Bwòs nayilonn | 10pcs |
| tiyo dlo | 20m * 1pc |
| switch pye | 1pc |
Poukisa nou ta dwe netwaye tib?
Chiller la se yon pati enpòtan nan sik sistèm dlo a. Lapwòpte nan chiller la gen yon gwo enpak sou efikasite pwodiksyon machin nan. Tiyo yo sansib a depo, dekale mineral, divès kalite debri, elatriye pandan operasyon an. Mekanis tib sa yo anpeche koule dlo refwadisman, diminye transfè chalè, ak domaj sifas tib yo. Rezilta final la nan polisyon tiyo se diminye efikasite nan echanj chalè, sa ki lakòz efikasite travay ki ba. Operasyon an alontèm nan machin nan nan anviwònman sa a ap ogmante pèt la nan machin nan ak diminye lavi sa a ki sèvis.
Aplikasyon:

Faktori nou an:
Anhui Kuaitong Teknoloji co, Ltd iss manifaktirè ekipman netwayaj tiyo Lachin nan, konsantre sou konsepsyon ak pwodiksyon nan netwayaj kondansasyon èkondisyone santral / netwayaj kondans / netwayaj tiyo kondansateur / netwayaj tiyo lè prechofaj / netwayaj tib echanjeur chalè / netwayaj tib chodyè, tiyo netwayaj / kwizin / esterilizatè / robo netwayaj tiyo, elatriye Nou te mete ajou konsepsyon an pou kondisyon travay diferan. Si ou pa konnen ki machin yo ka itilize pou netwaye tib ou yo, oswa ou pa jwenn yon machin apwopriye, ou ka kontakte nou. Nou pral rekòmande pwodwi apwopriye pou ou, oswa nou ka desine nouvo pwodwi pou ou.
| Non pwodwi | Tib Netwaye machin |
| Modèl non. | KT-208 |
| Pouvwa | 375w |
| Voltage | 220-240v/110v/120v opsyon |
| Frekans | 50HZ/60HZ |
| Vitès bwòs | 900rps stepless reglabl |
| Arbr | 7.6m * 2pcs |
| Ranje kanal aplikab | 6.35mm-25.4mm |
| Pwa | 19kg |
Baj popilè: tib pwòp machin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



