Pwodwi
Chalè echanjeur kondansasyon netwayaj machin
Modèl: KT-202 Chalè Echanjeur Kondansasyon Netwayaj Machin
Pri: $950-$1100
Fonksyon
1. Paramèt pwodwi
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-202 |
| Non | Chalè echanjeur kondansasyon netwayaj machin |
| Vòltaj | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 375W |
| Vitès bwòs | 0-1400r/min, reglabl san etap |
| Arbr fleksib | 6/8/10/12mm * 7.6m (ka Customized) |
| Pwa | 27.5kg |
| Gwosè | 400 * 225 * 405mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Dyamèt Tib aplikab | 6.35-25.4mm |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Arbr fleksib: 7.6m * 2pcs Bwòs: 10pcs Tiyo dlo: 20m * 1pc Pye switch: 1pc |
| Avantaj | 1. Double liy kontwòl ak yon sèl liy rezèv 2. Konsepsyon wou pou pòtab 3. Dlo se inlet sou arbr dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la kont dlo 4. wotasyon pozitif ak negatif 5. Bwose ak dlo jetting |



2. Deskripsyon Product
Se machin netwayaj kondansateur chalè echanjeur espesyalman devlope pou netwaye tib nan kondansateur, glasyè, evaporateur, echanjeur chalè elatriye.
Avantaj
1.Double liy kontwòl ak yon sèl liy rezèv
2.Wheel konsepsyon pou pòtab
3.Water se inlet sou arbr dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la kont dlo
4.Pozitif ak negatif wotasyon
5.Bwose ak dlo jetting
Anbalaj & Shipping
Anbalaj: 1. yon sèl pyès nan yon sèl ka an bwa
2. Kantite apwopriye nan yon katon ekspòtasyon
3. pa gen lòt anbalaj akseswa nan regilye
4. Kliyan mande anbalaj ki disponib
Shipping: pa lè, lanmè, oswa eksprime
Tan plon echantiyon: 1 ~ 7 jou
Tan livrezon: apeprè 1 ~ 7 jou apre detay lòd ak pwodiksyon konfime.
Baj popilè: chalè echanjeur kondansateur netwaye machin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch


