Pwodwi
Chiller Chalè Echanj Tib netwayaj machin
Chiller chalè echanj tib machin netwayaj
Modèl: KT-208
Pri: $ 650- $ 800
Fonksyon
Deskripsyon
Chiller chalè echanj machin netwayaj tib se apwopriye pou tout kalite tib entèn netwayaj entèn. Pwodwi a gen pèfòmans ki estab la. Kokiy la adopte 304 fil desen plak, pa janm rouye. An menm tan an, chalè a chalè echanj tib echanj tib ekipe ak switch pye ak ekipman pou pwoteksyon flit pouvwa asire sekirite konstriksyon an. Doub konsepsyon ak yon liy prensipal ak lòt liy lan kanpe, asire lis la lis nan pwojè a.
Pwodwi Paramèt
| Fèy done teknik | |
| Modèl no. | KT-208 |
| Fe-apel | Chiller chalè echanj tib machin netwayaj |
| Vòltaj | 220-240V / 110V |
| Pouvwa | 375W |
| Bwòs vitès | 9000rpm |
| Fleksib arbr | 6/8/10/12mm * 7.6m (ka Customized) |
| Pwa | 19KG |
| Grandè | 185 *335*355mm |
| Pake | Ekspòtasyon pake estanda |
| Dyamèt tib aplikab | 6.5-25.4mm |
| Lis estanda anbalaj | Inite prensipal: 1pc Arbr fleksib: 7.6m * 2pcs Bwòs: 10pcs Tiyo dlo: 20m * 1pc Pye switch: 1pc |
| Avantaj | 1.Dlo se inonbrabl dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la soti nan dlo 2.Portable konsepsyon 3.Brose ak jetting dlo 4.pye chanjman |


Avantaj
Pèfòmans ki estab
- Liy kontwòl doub
- Liy prensipal + liy kanpe
- Asire lis la nan pwojè a.
Zetwal nan pèfòmans nan pri
- Pèfòmans ki estab
Yon ane garanti
Sèvis nou
1.Plis sèvis pwofesyonèl nan Procession ak enprime pwodwi ekspòte jaden
2.Pi bon kapasite fabrike
3.Divès kalite tèm peman yo chwazi: T /T, Western Union, L /C,PayPal
4.Segondè bon jan kalite / pri san danje / pri konpetitif
5.Ti lòd ki disponib
6.byen vit repons
7.Plis transpò ki an sekirite ak vit
8.OEM konsepsyon pou tout kliyan yo
Baj popilè: echanj chofaj tib echanj tib machin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, bon wout
Ou ka renmen tou
Voye rechèch




