Pwodwi
Pousyè bwose kanal netwayaj machin
Pousyè bwose kanal netwayaj machin
Kamera pou opsyon
Pri: $2600-$2700
Fonksyon
Pousyè bwose kanal netwayaj machin
Pousyè Bwose Kondit Netwayaj Machin se 3 nan 1 inite a ak 2000m3 / h vakyòm pou aspirasyon, kamera definisyon wo ak bwose rotary.
Pousyè Bwose Kondit Netwayaj Machin se tout-an-yon inite a ak bwose, aspiratè ak kamera pou opsyon, ki se apwopriye pou 100-800mm netwaye kanal.
Inite prensipal la ekipe ak ekran LCD 10 "wo definisyon pou asire ke pa gen okenn kwen mouri nan netwaye.
Vitès bwòs la se 0-1400rpm ajisteman san etap.
Spesifikasyon
| Fich done teknik | |
| Modèl No. | KT-836 |
| Non | Pousyè bwose kanal netwayaj machin |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 2800W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm, reglabl san etap |
| Kapasite pou aspirasyon | 2000m³/h |
| Kamera | HD kamera, 10" HD LCD ekspozisyon |
| Kawoutchou | 50mm * 15m (ka Customized) |
| Limyè | dirije limyè devan |
| Kannal aplikab | Vètikal, orizontal, wonn, rektangilè |
| Ranje Kondit aplikab | 100-800mm |
| Ranje kanal pou aspirasyon | 100-500mm |
| Pwa | 45kg |
| Gwosè Inite Prensipal | 460 * 402 * 762mm |
| Pake | Ekspòte ka an bwa |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Kawoutchou: 15m * 1pc Bwòs: 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè |
Foto pwodwi



FAQ
Anbalaj & Shipping
Anbalaj: 1. yon sèl pyès nan yon sèl ka an bwa
2. Kantite apwopriye nan yon katon ekspòtasyon
3. pa gen lòt anbalaj akseswa nan regilye
4. Kliyan mande anbalaj ki disponib
Shipping: pa lè, lanmè, oswa eksprime
Tan plon echantiyon: 1 ~ 7 jou
Tan livrezon: apeprè 1 ~ 7 jou apre detay lòd ak pwodiksyon konfime.
Baj popilè: pousyè bwose kanal netwaye machin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



