Pwodwi

Fonksyon
Karakteristik:
Air kanal netwayaj robo kanal bwose robo se inite 3 nan 1 ak bwose, aspiratè ak kamera.
2000m3 / h kapasite vakyòm. 2 kamera
- 2 vakyòm, de-fason vakyòm
- 2 aspiratè travay ansanm
- Vakyòm de-fason fè kanal ou yo pi pwòp
2 bwòs fè netwayaj ansanm
- Bwòs robo ak bwòs teren anba fè netwaye ansanm
- Pa gen netwayaj kwen mouri
HD ekspozisyon
- Bonjan limyè dirije pou limen chak kwen nan kanal yo
- 1080P-wo definisyon lannwit kamera vizyon
2800W gwo pouvwa
- Pi bon kalite kwiv gwo motè, pi vit ak pi pwisan vakyòm
Bonjan pouvwa motè, ka monte ak sou obstak
Spesifikasyon
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-976 |
| Non | Air kanal netwayaj robo kanal bwose robo |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 2800W |
| Vitès bwòs | 500rpm |
| Kapasite pou aspirasyon | 2000m³/h |
| Kamera | Avèk 2 kamera pou siveyans |
| Kawoutchou | 50mm * 15m (ka Customized) |
| Ranje gwosè kanal aplikab | 250-800mm |
| Pwa pou robo | 11kg |
| Pwa pou inite prensipal la | 43kg |
| Gwosè pou robo | 650 * 310 * 160mm |
| Gwosè pou inite prensipal la | 480 * 500 * 700mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc; Kawoutchou: 15m * 1pc; Kab: 15 * 1pc; Robo: 1pc; Bwòs: 400mm, 2 ansanm |
Foto pwodwi
Sèvis nou an
Nou se founisè pwisan pou netwaye machin, ak pwodwi nou yo CE sètifye.Tan plon se 1 - 7 jou depann sou modèl pwodwi ak kantite lòd.
Livrezon: nan pò a oswa pòt an pòt
Garanti: yon ane
Anhui Kuaitong toujou respekte demann kliyan yo kòm gid la, li te byen akeyi pa prèske tout kliyan ak pwodwi-wo kalite li yo ak bon sèvis apre-lavant.
Tanpri swiv nou epi kontakte nou pou plis enfòmasyon!
Baj popilè: lè kondit netwayaj robo kanal bwose robo, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
