Pwodwi
AC Conduct Netwayaj robo
1. aplikab pou AC conduit 250-800 milimèt
2. robo kouri vitès 0.3m/s
3. netwaye ak 2800W gwo pouvwa
4. bwòs vitès 500rpm
5.Suction Ability 1180CFM (2000m³ / h)
6. arbr 15m
7. HD kamera ak depo videyo
8. Pri: $4500-$3800
Fonksyon
KT-976 AC robo netwayaj kanal
Avantaj:
1.Robot ekipe ak yon bra leve, robo a ka netwaye pousyè tè a soti nan miray la nan kanal nan tout aspè.
2. Robo kouri nan ductwok la nan 0.3m/s, anwo ak anba nan robo yo ekipe ak inlet aspirasyon, aspirasyon yo rive jwenn 2000m³/h
3. 300mm / 400mm / 500mm / 600mm ak gwosè Customized bwòs ta ka bay pou kanal pwòp nan gwosè diferan, satisfè bezwen yo netwaye nan diferan kote.
4. Arbr rive nan 15m, ka netwaye kanal long, sove tan ou.
5. Gen yon kamera definisyon wo -AHD ak 4 LED klere sou robo a, li ka byen klè montre sitiyasyon an andedan kanal yo an tan reyèl, epi yo ka estoke videyo a pou konpare efè a anvan ak apre netwaye.

Poukisa nou ta dwe netwayekanal AC?
Etid yo te montre ke pousyè tè a nan fanmi yo òdinè ka pwodwi prèske karant liv chak ane, sant komèsyal, faktori, lopital ak lòt kote nan agrégation nan pousyè pral sèlman plis, kanal vantilasyon ka pousyè tè, polèn, ensèk mouri oswa lòt polisyon debri, gen dlo, posiblite pou kwasans mikwòb (tankou mwazi) ap ogmante, epi kwasans espò yo ka lage nan espas lavi a. Apre epidemi COVID-19 la, moun yo peye plis atansyon sou pwòpte tiyo vantilasyon yo, paske bakteri enfektye yo pral sikile nan tout Espas yo itilize sistèm vantilasyon ak sikilasyon van. Kannal lè ki pa pwòp vle di ke pifò polyan yo ap kontinye sikile nan lè a, sa ki reprezante yon gwo menas pou sante moun.
Lis anbalaj:
| Inite prensipal la | 1pc |
| Robo | 1pc |
| Kawoutchou | 15m * 1pc |
| Bwòs | 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè oswa gwosè koutim |
FAQ:
Q1: Ki jan yo enstale machin sa a apre li rive?
A1: Nou pral voye ba ou leson patikilye videyo operasyon. Si ou gen nenpòt kesyon nan operasyon, ou ka kontakte nou nenpòt ki lè, ak teknisyen pwofesyonèl yo pral reponn yo sou entènèt pou ou.
Q2: Èske videyo a detekte pa kamera machin lan ka sove?
A2: Li ka sove. Gen de pò USB sou panèl la machin, ki ka mete nan sourit la distribiye ak kondwi flash USB respektivman, ki se pratik pou konpare efè a anvan ak apre netwaye.
Q3: Ki jan yo chwazi machin ki pi apwopriye a?
A3: Tanpri konseye gwosè kanal yo ak longè, nou pral rekòmande pi bon machin, bwòs ak arbr pou ou.
| Non pwodwi | AC Conduct Netwayaj robo |
| Modèl non. | KT-976 |
| Pouvwa | 2800w |
| Voltage | 220-240v/110v/120v opsyon |
| Frekans | 50HZ/60HZ |
| Vitès bwòs | 500rpm stepless reglabl |
| Kawoutchou | 15m |
| Ranje kanal aplikab | 250-800mm |
| Kapasite pou aspirasyon | 1180CFM (2000m³ / h) |
| Kamera | HD |
| Vitès kouri robo | 0.3m/s |
Baj popilè: AC duct netway robot, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



