Pwodwi
Ekipman netwayaj lè kanal ak kamera
Non pwodwi: Ekipman netwayaj lè kanal ak kamera
Pri: $2300-$2900
Fonksyon
1. Paramèt pwodwi
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-836 |
| Non | Netwayaj kanal ak aspiratè machin ak kamera |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 2800W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm, reglabl san etap |
| Kapasite pou aspirasyon | 2000m³/h |
| Kamera | Pou opsyon ak $450 frè siplemantè |
| Kawoutchou | 50mm * 15m (ka Customized) |
| Ranje kanal aplikab | 100-800mm |
| Ranje kanal pou aspirasyon | 100-500mm |
| Pwa | 43.5kg |
| Gwosè | 460 * 402 * 700mm |
| Pake | Ekspòte ka an bwa |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Kawoutchou: 15m * 1pc Bwòs: 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè |
2. Deskripsyon Product
Anhui Kuaitong KT-836 Air Duct Cleaning Equipment With Camera se inite tout-an-yon sèl ak bwose, aspiratè ak sistèm siveyans kamera. Avèk 2000 m3 / h nan pouvwa vakyòm, li ka retire menm pousyè ki pi lou nan sistèm kanal yo.
1. Bwòs netwayaj wonn ak fòm boul, asire pa gen netwayaj kwen mouri.
2. High-definisyon kamera ak kat memwa SD. Li pral pran videyo epi transfere nan bwat kontwòl pou pi bon enspeksyon ak netwayaj.
4. Motè netwayaj gwo pouvwa. Li ka netwaye pwisan ak pwòp.
5. reglabl vitès bwòs. Ou ka kontwole li selon demann ou an.
6. Negatif presyon netwayaj sistèm. Ou ka fè bale ak pousyè kolekte an menm tan an, ekonomize tan ak amelyore efikasite anpil.
7. De metòd kontwòl: kontwòl remote ak kontwòl kab pou opsyon.
Ekipman netwayaj Air Duct nou an ak kamera ekipe ak yon bwòs arbr fleksib ak yon motè pwisan, ki ka efektivman dekole pousyè tè a nan kanal lè a, byen vit absòbe pousyè tè a, ak aspirasyon an fò ka rive nan pwofondè kanal la.
3. Avantaj:
1. Remote kontwòl
2. Pwoteksyon arbr fleksib, fonksyon pwoteksyon arbr fleksib, arbr mou kole nan tib la, sispann otomatik nan arbr fleksib
3. Motè gwo pouvwa, yo ka itilize ak arbr fleksib ak dyamèt diferan, ranje dyamèt tib 50-800mm
4. fleksib arbr ak djenn asye. Segondè rezistans tanperati, rezistans abrasion, dite fò, ka pliye.
5. Drive arbr se 65 Manganèz materyèl prentan asye, fò Torsion, konsepsyon espiral ka abitrèman koube.
6. Kouri nan toude direksyon
7. Double buit-an vakyòm. pi gwo pouvwa pou aspirasyon
8. Bale ak aspire an menm tan an, mwens pase 800mm efè tiyo dirèk se pi bon.
FAQ
K: Ki sa ki nan tèm ou nan livrezon an?
A: tèm livrezon òdinè nou an se FOB Shanghai. Nou aksepte tou EXW, CFR, CIF, DDP, DDU elatriye. Nou pral ofri w frè anbake epi ou ka chwazi youn nan ki pi pratik ak efikas pou ou.
K: Ki fason anbake ou ka bay?
A: Nou ka bay anbake pa lanmè, pa lè ak pa eksprime.
K: Ki sa ki nan sèvis apre-sale ou a?
A: peryòd garanti bon jan kalite nou an se yon ane. Nenpòt pwoblèm kalite yo pral rezoud nan satisfaksyon kliyan.
Baj popilè: ekipman netwayaj kondit lè ak kamera, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



