Pwodwi
Fonksyon
Deskripsyon pwodwi
KT-Split Boiler Pipe Unclogging Machine se yon chodyè di echèl netwayaj machin, dlo-refwadi miray tiyo unclogging machin ak tiyo pawa ekipman detartrage.
Rezoud twa gwo pwoblèm
1. Machin netwayaj tradisyonèl la twò gwo, li difisil pou antre nan netwayaj tiyo a; 2. Pouvwa motè machin netwayaj tradisyonèl la twò piti, efikasite a twò ba; 3. Ekipman netwayaj tradisyonèl la pa pwisan, netwayaj la pa pwòp.
Tiyo aplikab
Ekipman an ka fè fas ak tiyo kòb kwiv mete, tiyo asye òdinè, tiyo fè, tiyo asye pur ak lòt materyèl nan tiyo a, ka fè fas ak tiyo dwat, tiyo koube, tankou S-bend, L-bend, rize, orizontal tiyo ak konsa. sou. Li se apwopriye pou tiyo miray dlo-refwadi ak koub, chodyè dlo-refwadi tiyo miray, chodyè dlo-refwadi tiyo miray ak S-bend, echanjeur chalè ak tiyo chofaj ak relativman gwo dyamèt koki ak tib.
Avantaj pwodwi yo
Tiyo dwat, koube yo ka fè fas ak, koupl reglabl: yo ka ajiste selon koupl diferan, konsa tankou jwe yon wòl pwoteksyon nan arbr a fleksib, kidonk pwolonje lavi sa a ki sèvis nan arbr a fleksib; 0-1400 vitès reglabl: selon difikilte pou kondisyon travay yo ka ajiste nan degre nan vitès. Nan sikonstans nòmal yo ka ajiste nan mitan an nan eta a -
900 rpm oswa konsa; ka matche ak diferan arbr fleksib: estanda ploge arbr fleksib ka fè fas ak tiyo dwat bloke tiyo, atravè zam la arbr fleksib ka fè fas ak tiyo koube; konsepsyon fann: ekipman an ka nan twou egou a lis aksè nan travay la netwaye chodyè entèn; ekipe ak-wo kalite alyaj tèt kouto: se tèt la kouto te fè nan raffinage asye carbure tengstèn epi yo vin, difisil, yo ka kout pwen nan brik yo wòch, waf konkrè, ak lòt sibstans difisil.
Spesifikasyon
| KT-302 MODÈL | |
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-302 |
| Non | Netwayaj tib chodyè |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 1500W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm (reglabl san etap) |
| Arbr fleksib | 6/8/10/12/16/22 * 7.6m (ka Customized) |
| Pwa | 44KG |
| Gwosè | 360 * 200 * 175mm; 620 * 230 * 350mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Dyamèt Tib aplikab | 6.5-200mm |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Arbr fleksib: 1pc Egzèsis alyaj: 2pcs Bwòs: 10pcs Tiyo dlo: 20m * 1pc Pye switch: 1pc |
| Avantaj | 1.Split kalite ak ti volim 2.Speed se stepless reglabl 3.Water se inlet sou arbr dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la kont dlo 4.Torque se reglabl 5.Dredge tib yo difisil toufe 6.Bwose ak dlo jetting 7.Foot switch |
Baj popilè: ekipman detartrage tiyo, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



