Pwodwi
Fonksyon
1. Paramèt pwodwi
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-302 |
| Non | Netwayaj tib chodyè |
| Voltage | 220-240V |
| Pouvwa | 1500W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm (reglabl san etap) |
| Arbr fleksib | 6/8/10/12/16/22 * 7.6m (ka Customized) |
| Pwa | 44KG |
| Gwosè | 360 * 200 * 175mm; 620 * 230 * 350mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Dyamèt Tib aplikab | 6.5-200mm |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Arbr fleksib: 1pc Egzèsis alyaj: 2pcs Bwòs: 10pcs Tiyo dlo: 20m * 1pc Pye switch: 1pc |
| Avantaj | 1. Split kalite ak ti volim 2. Vitès se stepless reglabl 3. Dlo se inlet sou arbr dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la kont dlo 4. koupl se reglabl 5. Dredge tib yo difisil toufe 6. Bwose ak dlo jetting 7. Footswitch |
2. Deskripsyon Product
KT-302 Fire Tube Boiler Cleaner, netwaye dyamèt pou 6.35 ~ 200mm
AVANTAJ PWODWI:
1. netwayaj chofaj tib dife a adopte yon konsepsyon fann, ki se ti nan gwosè epi li ka san pwoblèm antre nan chodyè a nan twou a inlet.
2. Koupl reglabl, ki ka ajiste selon gwosè a nan arbr a fleksib pwoteje arbr a fleksib ak pwolonje lavi sèvis li yo; Konplètman chanje mòd transmisyon koupl tradisyonèl la ak arbr fleksib pa gen okenn distòsyon ankò.
3. Vitès reglabl (0-1400 RPM) pou satisfè divès bezwen ou yo.
Sèvis nou yo
1. bon konesans sou diferan mache ka ranpli kondisyon espesyal.
2. Manifakti reyèl ak pwòp faktori nou an ki sitiye nan Hefei, Lachin
3. Bonjan ekip teknik pwofesyonèl asire yo pwodwi bon jan kalite pwodwi yo.
4. Sistèm kontwòl espesyal pri asire yo bay pri ki pi favorab.
5. Rich eksperyans sou ekipman deyò.
Baj popilè: dife tib chodyè cleaner, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch




