Pwodwi
Fonksyon
1. Paramèt pwodwi
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-208 |
| Non | Tib netwayaj machin pou netwaye tib |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 375W |
| Vitès bwòs | 900rpm |
| Arbr fleksib | 6/8/10/12mm * 7.6m (ka Customized) |
| Pwa | 19KG |
| Gwosè | 185 * 335 * 355mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Dyamèt Tib aplikab | 6.5-25.4mm |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Arbr fleksib: 7.6m * 2pcs Bwòs: 10pcs Tiyo dlo: 20m * 1pc Pye switch: 1pc |
| Avantaj | 1.Water se inlet sou arbr dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la kont dlo 2.Pòtab konsepsyon 3.Bwose ak dlo jetting 4.Foot switch |


2. Deskripsyon Product
Tib netwayaj machin pou netwaye tib se apwopriye pou tout kalite tib netwayaj entèn yo. Tib netwayaj machin pou netwaye tib gen pèfòmans ki estab.
3. Karakteristik:
Pèfòmans ki estab
Liy kontwòl doub
Liy prensipal plis liy sibstiti
Asire lis fini pwojè a.
Star nan pèfòmans nan pri nan machin yo netwaye Tib pou netwaye tib
Yon ane garanti pou machin netwayaj Tib pou netwaye tib
Sèvis nou an
1. Online / sèvis vann:
a. bon jan kalite super ak solid
b. livrezon rapid ak ponktyèl
c. pakè ekspòtasyon estanda oswa Customized
2. Sèvis apre lavant:
a. asistans pou konstwi pwojè ou
b. reparasyon ak antretyen ak nenpòt pwoblèm nan garanti a.
c. pyès rezèv ak mete pati pou gratis oswa ak gwo rabè
d. Nenpòt fidbak nan machin nan ka di nou pou nou ka ba ou pi bon sèvis
3. Lòt sèvis koperasyon:
a. pataje konesans teknoloji
b. konsèy ekspansyon biznis
c. sipò teknik videyo
Baj popilè: tib netwayaj machin pou netwaye tib, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



