Pwodwi

KT 202 pòtab netwayaj tib robo pou echanjeur chalè endistriyèl
1.KT-202 wou pòtatif fèt.2.550W pouvwa ka netwaye tib bloke
3. Vitès reglabl (0-1400 RPM)
4.Ou ka itilize ak tèt la fè egzèsis alyaj dredge tib yo bloke.
5. Dlo a se dirèkteman inlet sou arbr a fleksib.
6. Pri: $900-$1100.
Fonksyon
►Specifikasyon

►Detay pwodwi

►Aplikasyon
KT-202 Tib netwayaj machinse espesyal pou netwaye tib chiller, netwayaj tib chodyè, netwayaj tib kondansateur, netwaye tib echanjeur chalè. Li ka netwaye 6.35 ~ 25.4mm tib.

► Pwodwi ki gen rapò

KT-202 pòtab tib-netwayaj robo a tabli yon nouvo referans pou antretyen echanjeur chalè-sou plas-. Monte sou wou ki absòbe chòk-, inite a woule san efò atravè planche plant yo oswa tabliye sou do kay la, sa ki elimine bezwen pou trepye oswa mendèv siplemantè. Yon fwa pozisyone, yon arbr fleksib rapid -lock -ranfòse ak yon manch rad korozyon-prèv-pwolonje nan tib ki jis 7 mm, bay kontwòl vitès kontinyèl soti nan yon polis dou 50 rpm nan yon detartrasyon anpoul 1 400 rpm.
Yon konsepsyon debaz kre-kanal dlo pwòp dirèkteman nan arbr a, ki parèt kòm yon jè klè nan tèt la bwòs. Flite aliye sa a lage debri ki lach dèyè an tan reyèl, pou anpeche bouche epi asire yon glas-fini twou san flòch segondè. Paske dlo pa janm kontakte motè kondwi a, sekirite elektrik maksimize ak lavi pote pwolonje.
Pou yon fouling ekstrèm, yon tèt fè egzèsis alyaj snap-ranplase bwòs la nan kèk segonn, raz nan kabonat kalsyòm oswa depo silica ki ta bloke machin ki pi piti yo. Yon pedal pneumatik bay kontwòl enstantane sou / koupe ak libere tou de men yo gide arbr a, diminye fatig operatè ak elimine kòmanse aksidan pandan travay presizyon.
Soti nan chiller otèl yo ak evaporatè-pwosesis manje yo rive nan kondansasyon platfòm lanmè, KT-202 la bay pwòpte ki repete, laboratwa-nan yon fraksyon nan tan metòd manyèl yo mande yo. Lè li retabli koyefisyan transfè chalè konsepsyon -, li diminye konsomasyon enèji, diminye anprint kabòn, epi pwolonje lavi ekipman yo-sa ki fè li se yon solisyon pou administratè etablisman yo ki mande pèfòmans pi gwo ak yon ti tan D '.
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-202 |
| Non | Netwayaj tib |
| Voltage | 220-240V/110-120V |
| Pouvwa | 550W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm (reglabl san etap) |
| Arbr fleksib | 6/8/10/12mm * 7.6m (ka Customized) |
| Pwa | 27.5KG |
| Gwosè | 405 * 225 * 400mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Dyamèt Tib aplikab | 6.5-25.4mm |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Arbr fleksib: 7.6m * 2pcs Bwòs: 10pcs Tiyo dlo: 20m * 1pc Chanjman pye: 1pc |
| Avantaj | 1.Double liy kontwòl ak yon sèl liy rezèv 2.Wheel konsepsyon pou pòtab 3.Water se inlet sou arbr dirèkteman pou pwoteje inite prensipal la kont dlo 4.steel arbr fleksib 5.Bwose ak dlo jetting 6.Foot switch |
Baj popilè: kt 202 pòtab tib netwayaj robo pou echanjeur chalè endistriyèl, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
