Pwodwi
Segondè Presyon Tib netwayaj machin
Pri: $1100-$1280
1.Power ekipman pou: 370W (netwayaj arbr) plis 1000W (ponp presyon ki wo)
2.Bwòs vitès: 0-1400rpm
3.Water presyon: 60Bar
4.Tube dyamèt:6.35-25.4mm
Fonksyon

KT-106 Se gwo presyon tib netwayaj machin lajman ki itilize pou netwayaj tib kondansateur èkondisyone.Li gen 3 mòd k ap travay.Ekipe ak zam espre fè netwayaj dlo presyon wo, netwayaj dlo pwòp tèt ou-aspirasyon ak ponp,{{3} }r/min vitès ajisteman bwòs netwayaj.Apwopriye pou netwayaj tib divès kalite, aplikab nan kondisyon travay diferan.
Paramèt Pwodiksyon
| Segondè presyon tib netwayaj machin | |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Pouvwa | 375W (machin netwayaj la) plis 700W (pum presyon ki wo) |
| Vitès bwòs | 0-1400r/min |
| Presyon dlo | 80Bar |
| Kapasite dlo | 5L/min |
| Pwa | 25kgs |
| Dimansyon | 400mm * 265mm * 410mm |
| Tiyo dlo | 20m (estanda) |
| Arbr | 1pc (10/12mm pou opsyon) |
| Bwose | 10pcs (12.7-25.4mm pou opsyon) |
| Dyamèt tib apwopriye a | 6.35-25.4mm |
Pwodwi pou Telefòn Estanda

①Inite prensipal ②Arbr fleksib ③20m Tiyo dlo ④3m kawotchou pou aspirasyon ⑤Bwòs naylon ⑥Kòd pouvwa
⑦Pye switch
Kliyan Lekti
①Nou gen seri konplè sètifika ak eksperyans rich nan ekspòte, pwodiksyon nou yo vann atravè mond lan.
②Nou ofri personnalisation, ak konsiltasyon teknoloji pwofesyonèl.
③Apre ou fin resevwa machandiz yo, tanpri tcheke anbalaj ekstèn pou asire w ke pa gen okenn domaj.
④Tanpri enstale epi opere machin nan jan yo mande l.
⑤Si machin nan domaje akòz move operasyon, nou pa bay reparasyon gratis.
⑥ Pri yo montre yo se pou referans sèlman, plis kantite ou men pri pi bon mache nou ofri.
Konpayi nou an

Baj popilè: gwo presyon tib netwayaj machin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch




