Pwodwi
Segondè Konfigirasyon Tib Cleaner
1.Quotation: USD 1100-1200 pou chak nuit.
2.Forward ak wotasyon ranvèse.
3.0-1400rpm vitès bwòs reglabl.
4.Dlo se inonbrabl sou arbr la.
5.Pedal switch.
6.Applicable seri φ6.35-25.4mm.
7.Aplike nan tib kondansè, evaporatè, chillers, echanj chalè ak sou sa.
Fonksyon
Pwodwi Avantaj
1. KT-202 Segondè Konfigirasyon Tube Cleaner se apwopriye a divès kalite tib kwiv.
2. Konsepsyon Machin se fasil pou avanse pou pi ak opere.
3. Pi devan & wotasyon ranvèse yo anpeche bwòs la kole nan tib.
4. Flite dlo pandan y ap bwose, gen yon pi bon efè netwayaj.
5. Dlo se inonbrabl sou arbr la pou pwoteje inite prensipal la soti nan korozyon.
6. Brush vitès se 0-1400rpm etap ajisteman. Aplikab a yon seri pi laj nan kondisyon k ap travay.
7. Pedal switch pou fè pou evite chòk elektrik pandan operasyon netwayaj la.
8. Pèfòmans ki estab ak yon ane garanti fè li pri segondè efikas.
Lis anbalaj estanda
| Inite prensipal | 1pc |
| Arbr felksib | 7.6m * 2pcs (6/8/10 / 12mm pou opsyon) |
| Brose | 10pcs (gwosè divès kalite pou opsyon) |
| tiyo dlo | 20m * 1pc |
| Sou pye | 1pc |
| Kòd pouvwa | 1pc |
| Koupl | 2pcs |
Efè netwayaj

Aplikasyon

Enpòtans ki genyen nan pwòp HVAC kondanse tib
Pandan operasyon an nan aks santral, andedan sistèm nan sikilasyon dlo pral souvan parèt kèk echèl, rouye, alg elatriye. Fwote a si li pa klè nan tan, tib la kondanse ta mennen nan bloke, deformation oswa korozyon apre akimile. Se konsa, kòm nan efè refrijerasyon èkondisyone ta dwe tou afekte, ak diminye lavi sa a sèvis, ogmante konsomasyon pouvwa menm fenomèn nan so presyon ki wo. Dapre envestigasyon an, echèl 1mm ka diminye efè refrijerasyon èkondisyone 20% a 40%, konsomasyon elektrisite ogmante 20% a 30%. Apre yon sèten tan, sa pral yon pri segondè. Se poutèt sa, yo dwe netwaye tib kondanse santral la dwe netwaye alè.
FAQ
1. Èske ou se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
A: Nou se manifakti. Tout pwodwi nou yo fèt ak pwodwi nan magazen pwòp travay nou an.
2. Èske ou ofri garanti ak sipò teknik?
A: Nou ofri 1 garanti pou tout pwodwi yo. Yo bay sipò teknik la nan nenpòt ki lè.
3. Èske nou ka Customize pwodwi a?
A: Natirèlman. OEM ak ODM lòd yo akeyi.
4. Ki avantaj konpetitif ou?
Konsepsyon pwòp, bon jan kalite segondè, presizyon segondè, pri segondè efikas.
| Modèl No. & Non | KT-202 High Configuration Tube Cleaner |
Vòltaj | 220V-240V / 110V; 50Hz / 60Hz |
| Pouvwa | 550W |
| Pwa | 27.5kg |
| Dimansyon | 400 * 225 * 405mm |
| Ranje tib aplikab | φ6.35-25.4mm |
Baj popilè: aspiratè konfigirasyon tib, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



