Pwodwi

KT-8001 Abòdab Kitchen Echapman Grès Kondit Netwayaj Machin Pou Restoran
Pouvwa: 1500W, asire pèfòmans pwisan pou netwaye efikas.
Aktyèl: 5A, asire operasyon ki an sekirite ak ki estab.
Vitès bwòs: 0-1400rpm, stepless reglabl, ki pèmèt pou kontwòl presizyon sou vitès netwayaj selon kondisyon espesifik yo.
Fonksyon
Pwodwi Deskripsyon
Spesifikasyon
| Karakteristik / Espesifikasyon | Detay yo |
|---|---|
| Modèl No. | KT-8001 |
| Non | Grès Kondit Netwayaj machin |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 1500W |
| Kouran | 5A |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm (reglabl) |
| Kawoutchou Dyamèt & Longè | 22mm x 15m (Personalize) |
| Ranje aplikasyon | Apwopriye pou kanal grès ki soti nan 100 a 800mm an dyamèt |
| Pwa | 93kg |
| Lis anbalaj estanda |
Inite prensipal: 1pc Bwòs: 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè Ponp pou aspirasyon: 1pc Tiyo dlo: 20m * 1pc |
Sètifika

KT-8001 la ofri rèstoran ki gen lide-bidjè yo yon repons pwofesyonèl-klas pou konduit ki chaje grès-enspektè yo siyale pi souvan. Konstwi otou yon ankadreman asye rezistan ki monte sou kat woulèt pivotan, inite a glise nan koridò sèvis etwat ak pozisyon anba nenpòt Hood canopy nan kèk minit. Yon fwa ke 20 m kawoutchou ki reziste pwodui chimik -yo file nan kanal la, operatè a ka chwazi nan kat bwòs nilon -kode koulè-300, 400, 500, ak 600 mm-pou matche ak dimansyon egzak kanal la. Lè sa a, yon ponp pou aspirasyon sele kreye presyon negatif, kaptire rezidi ki dekole anvan li degoute sou sifas pou kwit manje.
Yon vitès enfiniman varyab pèmèt polisaj dou 200 rpm nan revètman aliminyòm oswa agresif 1 400 rpm frote sou asye karbonize, tout jere pa yon sèl deklanche ergonomic. Tiyo dlo 20 m ki enkli nan konekte ak nenpòt tiyo estanda, elimine nesesite pou tank ekstèn ki ankonbran. Apre sik la, ekipman ki degaje rapid-ki kite yon sèl moun bobine kawotchou ak bwòs sou ankadreman an, fè yon travay tradisyonèlman sal de-dezèdtan nan yon woutin pwòp 30 minit.
Lè yo konbine abòdab ak karakteristik sekirite CE-sètifye ak yon anprint kontra enfòmèl ant, KT-8001 la ede restoran koupe danje dife, amelyore kalite lè andedan kay la, epi pase enspeksyon sante lokal yo san yo pa lonje bidjè antretyen an.
Baj popilè: kt-8001 abòdab kwizin tiyo echapman grès netwaye machin pou restoran, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
