Pwodwi
Fonksyon
Deskripsyon pwodwi
KT-8001 Kitchen Grease Cleaning Machine se yon machin netwayaj tiyo lafimen ki gen gwo pouvwa. Li bezwen sèvi ak dèlko kim KT-8050. Se aparèy la ki fèt kòm yon pushcart, yo mete arbr a fleksib sou sipò a, ak arbr a fleksib rale soti ak Lè sa a, enstale sou machin prensipal la.
Enstriksyon enstalasyon yo
1. Rale arbr fleksib la epi dwat li osi lwen ke posib;
2. Konekte arbr fleksib la, mete nan kouple a, ak Lè sa a, konekte yon bout nan arbr fleksib nan lame a;
3. Enstale tiyo dlo. Enstale yon bout nan tiyo dlo a sou konektè rapid la ak lòt bout la sou tiyo a;
4. Enstale yon tèt bwòs sou lòt bout nan arbr fleksib la epi sekirize li ak yon peny. Si bwòs nilon an enstale, enstale yon adaptè anvan enstalasyon epi an sekirite li ak broch. Lè sa a, enstale bracket tèt bwòs la;
5. Konekte kab done a ak lame a ak kabinè kontwòl la;
6. Enstale switch pye pneumatik;
7. pouvwa sou. Enstalasyon an fini.
Aparèy la ka netwaye nan twa fason:
1. Fwote gwo vitès ak dlo; 2. Famasetik plis fwote gwo vitès; 3. Foam dissolution plis fwote gwo vitès

| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-8001 |
| Non | machin netwaye fatra chute |
| Voltage | 220-240V/ 110-120V |
| Pouvwa | 1500W |
| Kouran | 5A |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm, reglabl san etap |
| Kawoutchou | 22mm * 15m (ka Customized) |
| Ranje kanal ki aplikab | 100-800mm |
| Pwa | 93kg |
| Gwosè | 1000 * 580 * 1000mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Kawoutchou: 1pc Bwòs: 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè Ponp pou aspirasyon: 1pc Tiyo dlo: 20m * 1pc |
Baj popilè: ekipman netwayaj grès kwizin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch

