Pwodwi
Fonksyon
Karakteristik:
1. Motè gwo pouvwa, netwaye pousyè tè gra fasil.
2. Chanjman chanm konpwesyon lè pye, sove men ou epi kenbe sekirite.
3. Konsepsyon pòtab nan ekipman netwayaj kondit grès kwizin echapman, pa gen okenn enkyetid pou transpò.
4. Double bwòs fil, aleka polisyon lwil oliv lou efektivman.
5. Divès gwosè bwòs pou diferan gwosè conduit netwaye.
6. Mou nilon bwòs, fil nilon bwòs ak fil asye pur bwòs si ou vle pou ekipman pou netwaye kannal grès echapman kwizin.
7. Bwòs pwòp ak detèjan chimik ka netwaye pousyè tè a byen vit ak byen. To detartraj la ka reyalize plis pase 90 pousan.
8. Vitès wotasyon reglabl, fè netwayaj lwil oliv pi pratik.
9. entegre tanperati anwo nan syèl la anwo nan syèl la pwesyon dlo Flite.
Spesifikasyon
Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-8001 |
| Non | Kwizinekipman netwayaj tiyo echapman grès |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 1500W |
| Kouran | 5A |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm, reglabl san etap |
| Kawoutchou | 22mm * 15m (ka Customized) |
| Ranje kanal aplikab | 100-800mm |
| Pwa | 93kg |
| Gwosè | 1000 * 580 * 1000mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Kawoutchou: 1pc Bwòs: 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè Ponp pou aspirasyon: 1pc Tiyo dlo: 20m * 1pc |
Foto pwodwi


Sèvis nou an
1.Plis sèvis pwofesyonèl nan anbalaj ak enprime pwodwi ekspòte jaden
2.Pi bon kapasite fabrikasyon
3.Divès tèm peman yo chwazi: T / T, Western Union, L / C, Paypal
4.High kalite / materyèl ki an sekirite / pri konpetitif
5.Small lòd ki disponib
6.Quickly repons
7.Plis transpò san danje epi rapid
8.OEM konsepsyon pou tout kliyan
Baj popilè: kwizin tiyo echapman grès konduit netwaye ekipman, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



