Pwodwi
Grease Duct Cleaner machin pou Netwayaj Sistèm Echapman
Modèl: KT-8001
Pri: $ 2350- $ 2500
Fonksyon
KT-8001 Grease Duct Cleaner machin pou Netwayaj Sistèm Echapman, ki se espesyalman devlope pou kwizin grès nan restoran ak otèl, ekipe ak yon bwòs inovatè nylon / fil ak espre pwodui chimik / dlo an menm tan an, ki gen kapasite netwayaj efikas pou kapasite lwil oliv.
Bwòs chimik, bwòs dlo cho oswa bwòs dlo flite, sa yo 3 metòd netwayaj fè yon efè netwayaj ekselan.
Bwòs yo gen bwòs fil ak bwòs nylon pou opsyon ou; Vitès la bwòs se 0-1400rpm; Ranje a aplikab se 100mm-800mm.
KT-8001 Grease Duct Cleaner Machin pou Netwayaj Sistèm Echapman KTchen ka ko-travay ak dèlko a KT-8050 kim gen yon pi bon efè netwayaj.
Espesifikasyon
| Fèy done teknik | |
| Modèl no. | KT-8001 |
| Fe-apel | Grease Duct Cleaner machin pou Netwayaj Sistèm Echapman |
| Vòltaj | 220-240V / 110V |
| Pouvwa | 1500W |
| Kouran | 5A |
| Bwòs vitès | 0-1400rpm, etap reglabl |
| kawoutchou | 22mm * 15mm (ka Customized) |
| Seri aktyèl aplikab | 100-800mm |
| Pwa | 93kg |
| Grandè | 1000 * 580 * 1000mm |
| Pake | Ekspòtasyon pake estanda |
| Lis estanda anbalaj | Inite prensipal: 1pc Kannal: 1pc Bwòs: 300/400/500 /600mm, 1pc pou chak gwosè Ponp siksè: 1pc Tiyo dlo: 20m * 1pc |
Foto pwodwi


FAQ
K: Ki sa ki nan sèvis anbake ou?
A: Nou ka bay sèvis pou liv veso, machandiz konsolidasyon, deklarasyon koutim, anbake dokiman preparasyon ak esansyèl livrezon nan pò a anbake.
K: Ki sa ki nan tè ourm nan akouchman an?
A: Tèm livrezon òdinè nou an se FOB Xiamen. Nou aksepte EXW, CFR, CIF, DDP, DDU elatriye. Nou pral ofri ou chaj yo anbake epi ou ka chwazi youn nan ki se pi pratik la ak efikas pou ou.
K: Ki fason anbake ou ka bay?
A: Nou ka bay anbake pa lanmè, pa lè ak eksprime.
K: Ki sa ki nan sèvis apre-sale ou?
A: Peryòd bon jan kalite nou an se yon ane. Nenpòt pwoblèm bon jan kalite yo pral rezoud nan satisfaksyon kliyan.
Baj popilè: grès machin pwòp pou netwayaj sistèm echapman kwizin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, Rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



