Pwodwi
Machin netwayaj lafimen pou sistèm echapman
Non pwodwi: machin pou netwaye vapè pou sistèm echapman
Pri: $ 2300- $ 2600
Fonksyon
1. Paramèt pwodwi
| Fèy Done Teknik | |
| Modèl non. | AK-8001 |
| Non | Machin netwayaj lafimen pou sistèm echapman |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 1500W |
| Kouran | 5A |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm, stepless reglabl |
| Kawoutchou | 22mm * 15m (ka Customized) |
| Ranje kanal aplikab | 100-800mm |
| Pwa | 93kg |
| Gwosè | 1000 * 580 * 1000mm |
| Pakè | Ekspòte pake estanda |
| Creole anbalaj Lis | Inite prensipal la: 1pc Kawoutchou: 1pc Bwòs: 300/400/500 / 600mm, 1pc pou chak gwosè Ponp pou aspirasyon: 1pc Tiyo dlo: 20m * 1pc |
2. Deskripsyon Product
KT-8001 lafimen netwayaj machin pou sistèm echapman, ki se espesyalman devlope pou kanal lafimen kwizin nan restoran, otèl elatriye Gen bwòs asye pou opsyon ou a netwaye kanal yo lou lwil. Ak vitès la bwòs se jiska 1400rpm ak gwo pouvwa 1500w, kidonk li ka ofri ou efè a netwayaj pi byen.
KT-8001 lafimen machin netwayaj bay netwayaj pou kanal vètikal ak orizontal. Ak seri a kanal aplikab se soti nan 100mm 800mm.
Pwodwi Avantaj:
KT-8001 vapè netwaye machin pou sistèm echapman
1. Nou voye ba ou 4pcs bwòs gratis ak gwosè diferan
2. Bay bwose dlo frèt, netwayaj chimik ak netwayaj dlo cho.
3. Èske flite alkalin netwayaj.
4. Nou gen dèlko kim pou ko-travay avèk KT-8001 si ou bezwen li.
5. Konsepsyon inovatif, pousantaj detartraj la pi wo pase 90%.
6. Avèk ponp lè pou aspirasyon dlo
Baj popilè: vapè netwaye machin pou sistèm echapman, Lachin, faktori, pri, bon mache
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



