Pwodwi

Efikas Rotary Bwòs Air Duct Netwayaj Ekipman Ideyal pou tou de rezidansyèl ak komèsyal itilizasyon
KT-836 se inite tout-an-yon sèl ak bwose, aspiratè ak kamera pou opsyon, ki apwopriye pou netwayaj 100-800mm kanal yo. Inite prensipal la ekipe ak ekran LCD 10 "wo definisyon pou asire ke pa gen okenn kwen mouri nan netwaye. Vitès la bwòs se 0-1400rpm ajisteman stepless.
Fonksyon
KT-836 HVAC Duct Cleaning Machine a fèt espesyalman pou netwaye kanal lè. KT-836 gen yon tiyo pou aspirasyon, bwose otomatik reglabl gwo vitès, ak yon kamera si ou vle, KT-836 ekipe ak kapasite pwisan pou retire pousyè ak debri yon fason efikas.
KT-836 Air Duct Cleaning Equipment se yon inite tout-an-yon ki entegre bwose, aspiratè, ak sistèm siveyans kamera. Avèk yon pouvwa vakyòm enpresyonan 1180 CFM, KT-836 ka jere menm pousyè ak debri ki pi fè tèt di nan sistèm kanal, pou asire netwayaj bon jan ak pèfòmans HVAC optimal.
Spesifikasyon
| Fich done teknik | |
| Modèl No. | KT-836 ak kamera |
| Non | Machin netwayaj kondit lè ak aspiratè ak kamera |
| Vòltaj | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 2800W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm, reglabl san etap |
| Kapasite pou aspirasyon | 2000m³/h |
| Kamera | HD kamera, 10" HD LCD ekspozisyon |
| Kawoutchou | 50mm * 15m (ka Customized) |
| Limyè | Dirije limyè devan |
| Kannal aplikab | Vètikal, orizontal, wonn, rektangilè |
| Ranje Kondit aplikab | {{0}mm |
| Ranje kanal pou aspirasyon | {{0}mm |
| Pwa | 45kg |
| Gwosè Inite Prensipal | 460 * 402 * 762mm |
| Pake | Ekspòte ka an bwa |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Kawoutchou: 15m * 1pc Bwòs: 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè |
Imaj detaye

Enfòmasyon sou faktori
Te fonde an 2009, Anhui Kuaitong espesyalize nan konsepsyon, pwodwi ak lavant nan machin netwayaj lè kanal, machin netwayaj echapman kwizin, machin netwayaj tib, netwayaj tib chodyè, netwayaj tib echanjeur chalè, Pwodwi pou Telefòn ak lòt machin netwayaj tiyo endistriyèl sou yon dekad epi kenbe. jiska satisfè demann kliyan tout tan an.
Kliyan nou an gen ladan e pa sèlman konpayi antretyen bilding ak aparèy, sistèm chofaj, sistèm vantilasyon, èkondisyone santral, endistri chimik, endistri pétrochimique, plant elektrik, konpayi fabrikasyon, endistri pwosesis manje, transpò ak sistèm distribisyon, endistri papye, endistri bato, endistri maritim elatriye.
Anhui Kuaitong angaje nan devlopman nan mache domestik ak etranje, pwodwi yo ekspòte nan 58 peyi ak rejyon nan mond lan. Pwodwi yo sètifye CE epi yo te jwenn rekonesans ki konsistan ak lwanj pa kliyan nou yo.

Baj popilè: efikas rotary bwòs lè kondit netwayaj ekipman ideyal pou tou de rezidansyèl ak komèsyal itilize, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, Goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
