Pwodwi
Èkondisyone du èkondisyone robo netwayaj
1.Pirce: $3900- $ 4100
2.Ekipman pou pouvwa: 2800W
3.Brush vitès: 500rpm
4.Ak ekran: 10 pous
5.Ak kamera: HD kamera
6.Ak limyè ki ap dirije: 4pcs ki ap dirije limyè
7.Aplikab duct: Φ250mm-800mm
Fonksyon
KT-976
KT-976 Èkondisyone akòz netwayaj robo ekipe ak vakyòm ak kamera,2 vakyòm tou de sou tèt la ak anba nan robo la. De fanatik siksesyon travay ansanm,2000m³/h gwo volim lè. HD kamera ak 10 pous ekran ekran fè netwayaj apwofondi.4pcs ki ap dirije limyè moute tout anndan kanal la.
Pwodiksyon Paramèt
| Èkondisyone du èkondisyone robo netwayaj | |
| Vòltaj | 220V-240V / 110V,50Hz / 60Hz |
| ekipman pou pouvwa | 2800W |
| Bwòs vitès | 500rpm |
| gwosè ekran | 10 "HD LCD ekran |
| Kamera pixel | Kamera HD |
| Limyè | 4 limyè klere dirije |
| Robo vitès rale | 0.3m / s |
| Robo pwa | 44kgs |
| Dimansyon robo | 650 * 310* 160mm |
| Pwa nan inite prensipal la | 43kgs |
| Dimansyon nan inite prensipal la | 480mm * 500mm * 700mm |
| Dyamèt aplikab | 250-800mm |
| Fonksyon | Santral èkondisyone netwayaj |
Detay pwodiksyon

De fanatik siksesyon ofri 2000m³ / h kapasite vakyòm.

2.De kamera gen yon ekran plen andedan kanal la.

3.Tou gen bwòs nan pati anba a nan robo yo netwaye byen.

4.10 pous gwo ekran ekran.

5.2800W-Wo pouvwa motè.
Konpayi nou an

Anhui Kuaitong Pipeline Teknoloji co, Ltd te etabli sou 14 janvye 2009, se yon konpayi ki espesyalize nan bay kliyan ak solisyon netwayaj an jeneral, antrepriz nasyonal Lachin nan gwo teknoloji, Lachin endistriyèl netwayaj Asosyasyon baz fòmasyon, te angaje nan rechèch la ak devlopman, pwodiksyon ak lavant de machin netwayaj pipeline.
Kuaitong espesyalize nan bay kliyan ak ekipman netwayaj tiyo, ajan netwayaj tiyo, sèvis netwayaj tiyo, fòmasyon netwayaj tiyo nan solisyon yo netwayaj an jeneral, se bay yon sèl-sispann netwayaj solisyon netwayaj solisyon yo. Ekipman netwayaj tiyo gen ladan seri santral èkondisyone netwayaj, seri netwayaj tiyo, seri deteksyon tiyo, tib tiyo pake seri drenaj, netwayaj Pwodwi pou Telefòn ki gen rapò ak konsomasyon.
Pwodwi nou yo ekspòte nan 58 peyi yo ak rejyon nan mond lan, epi yo te rekonèt ak fè lwanj pa kliyan yo.
FrQ
● Konbyen tan pwodwi ou garanti?
Nou ofri 1 ane garanti.
● Konbyen tan ou pral fè livrezon apre peman?
Nou te pare stock ka fè livrezon rapid.
● Ki jan ou pral fè livrezon?
Nou itilize batay, eksprime entènasyonal, anbake selon demann yo kliyan yo.
● Ki kalite tèm peman ou aksepte?
Visa, E-tcheke, T /T, L / C, elatriye.
● Èske ou ka fè pèsonaj?
Wi, nou fè sa.
Baj popilè: Èkondisyone robo netwayaj, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, bon wout
Ou ka renmen tou
Voye rechèch




