Pwodwi
Ekstraktè Pousyè Pou Netwayaj Vacuum Ac Conduct
Negatif Air Machine
4000m3/h volim lè
Pri: $2200-$2300
Modèl: KT-916
Fonksyon
KT-916 Ekstraktè Pousyè pou Netwayaj Kondit Vacuum AC fèt pou netwaye kanal parfe rezoud pwoblèm nan ke aksè manyèl nan espas kanal etwat pa pafè. Ekipman netwayaj jeneral gen pouvwa ki ba, se dekouraje nan fè fas a anviwònman pousyè, epi yo pa ka netwaye kwen ki mouri a.
KT-916 Ekstraktè pousyè pou netwaye tiyo vakyòm AC yo itilize pou netwaye kanal ki pa eksplozif ak ki pa lwil wonn, rektangilè, orizontal ak vètikal ti tiyo lè branch ak kapasite pou aspirasyon 4000m3/h (2350CFM).
Spesifikasyon
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-916 |
| Non | Ekstraktè Pousyè pou Netwayaj Vacuum Ac Conduct |
| Vòltaj | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 2200W |
| Kapasite pou aspirasyon | 4000m3/h (2350CFM) |
| Distans pou aspirasyon | 50 mèt |
| Kawotchou pou aspirasyon | 80mm * 5m |
| Gwosè kanal aplikab | {{0}mm |
| Wotè plafon aplikab | 2.6-3.5m |
| Pwa | 88kg |
| Gwosè | 590 * 660 * 1025mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc; Kawoutchou: 1pc; Support ak plak 1set; Pousyè koleksyon sak 3pcs |
Foto pwodwi


Konsènan atik sa a
- Avèk kapasite pou aspirasyon 4000m3 / h (2350CFM).
- Pwisan motè 2200w delivre 2350CFM nan koule lè pou aspirasyon maksimòm.
- Aksyon Zouti Pouvwa kontwole operasyon On/Off vakyòm lan avèk yon zouti elektrik.
- Konsepsyon wou inivèsèl pou transpò fasil
- Konektè kawotchou inivèsèl bay yon koneksyon solid ak kapasite Swivel.
- Wou lou ak woulèt bay durability sou sit travay la.
Baj popilè: ekstrè pousyè pou netwayaj vakyòm ac kanal, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch




