Pwodwi
Cleaner kanal ak kamera
1. Itilize pou Air Conditioner Duct Cleaner
2. netwaye ak 2800W gwo pouvwa
3. vitès 0-1400rpm reglabl
4. aplikab pou 100-800mm conduits
5. Ranje kanal aspirasyon 100-500mm
6. Abilite pou aspirasyon 1180CFM (2000m³ / h)
7. arbr 15m oswa koutim
8. Pri: $2800-$3200
Fonksyon
KT-836-Yon Nettoyage Kannal Ak Kamera
Avantaj:
1.2000m³ / h Bonjan aspirasyon souse pousyè pandan bwòs la bale li moute, asire sijè ki abòde lan aspirasyon an.
2. 15M kawotchou ka satisfè pi fò nan bezwen netwayaj tiyo, si ou bezwen yon kawotchou ki pi long tanpri kontakte nou pou koutim ou.
3. ranje netwayaj kanal 100-800mm, nou bay yon moso nan chak bwòs 300/400/500/600mm, tou koutim gwosè bwòs si ou bezwen.
4. 220-240V/110V-120V opsyon, Inyon Ewopeyen ploge, USA ploge, ploge inivèsèl, nou se yon manifakti, ploge ak vòltaj k ap travay ka Customized, pratik pou ou fè biznis nan diferan peyi .

Poukisa nou ta dwe netwaye kanalizasyon èkondisyone?
Debri ka diminye lavi kanal yo.
Netwaye kanal amelyore kalite lè an jeneral nan kay ou a, sa ki fè li pi fasil pou tout moun respire. Netwaye ductworks yo tou kenbe sistèm HVAC efikas.
Lè gen mwens debri nan Airway la, koule lè a se lis epi li rankontre mwens rezistans. Tansyon sou fanatik sistèm yo ak motè yo tou minimize, sa ki pèmèt yo kouri san pwoblèm ak pou peryòd tan ki pi long.
Lè bon jan kalite lè a pa bon, lè ki kontamine nan kanal yo ka fè ou malad. Sante fizik moun ki gen opresyon, bwonchit ak lòt maladi respiratwa an danje. Atak opresyon yo ka koze pa wo nivo de matyè patikil nan lè a. Depase imidite nan sistèm plonbri a ogmante posiblite pou mwazi, ki ka yon pwoblèm grav pou moun ki deja sansib.
Lis anbalaj:
| Inite prensipal la | 1pc |
| Kawoutchou | 15m * 1pc |
| Bwòs | 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè |
FAQ:
Q1: Kilè ou pral bato apre lòd?
A1: Anjeneral 3-5 jou pou bato, machin koutim petèt pi long, anbake veso, anbake lè ak anbake tren bay.
Q2: Èske ou ta ka fè OEM
A2: Wi, nou ka koutim logo ou a, panèl lang koutim, ak anbalaj net.
Q3: Èske ou gen manyèl itilizatè oswateknik gidans
A3: Wi, itilizatè manyèl anbake ak machin ansanm, nou menm tou nou bay ansèyman videyo si ou bezwen nenpòt èd.
| Non pwodwi | Air Conditioner Duct Cleaner |
| Modèl non. | KT-836-A |
| Pouvwa | 2800w |
| Voltage | 220-240v/110v/120v opsyon |
| Frekans | 50HZ/60HZ |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm stepless reglabl |
| Kawoutchou | 15m oswa longè koutim |
| Ranje kanal aplikab | 100-800mm |
| Ranje kanal pou aspirasyon | 100-500mm |
| Kapasite pou aspirasyon | 1180CFM (2000m³ / h) |
| Kamera | HD |
| Pwa inite prensipal la | 45kg |
Baj popilè: netwayaj kanal ak kamera, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



