Pwodwi
Ekipman netwayaj Air kanal ak zouti
Ekipman ak zouti netwayaj lè kanal
Kamera pou opsyon
Pri: $2600-$2700
Fonksyon
Avantaj:
1. Inite prensipal ekipe ak yon ekspozisyon hd 10-pous, kamera 1080P, gwo pixel, ak videyo klè.
2. Bwòs vitès 0 ~ 1400rpm stepless reglabl, Otomatik devan ak ranvèse konsepsyon wotasyon.
3. gwo aspirasyon pou 1180CFM.
4. Zòn netwayaj aplikab 100 ~ 800mm.
5. Long aspirasyon kawotchou pou 15 mèt, yo ka Customized 25 mèt.
6. Manyèl ak Remote kontwòl nan Air Duct Netwayaj Ekipman ak Zouti.
7. Air Duct Netwayaj Ekipman ak Zouti se apwopriye pou wonn, kanal rektangilè, orizontal ak vètikal netwayaj kanal.
Spesifikasyon
| Fich done teknik | |
| Modèl No. | KT-836 |
| Non | Ekipman ak zouti netwayaj lè kanal |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 2800W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm, reglabl san etap |
| Kapasite pou aspirasyon | 2000m³/h |
| Kamera | HD kamera, 10" HD LCD ekspozisyon |
| Kawoutchou | 50mm * 15m (ka Customized) |
| Limyè | dirije limyè devan |
| Kannal aplikab | Vètikal, orizontal, wonn, rektangilè |
| Ranje Kondit aplikab | 100-800mm |
| Ranje kanal pou aspirasyon | 100-500mm |
| Pwa | 45kg |
| Gwosè Inite Prensipal | 460 * 402 * 762mm |
| Pake | Ekspòte ka an bwa |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc Kawoutchou: 15m * 1pc Bwòs: 300/400/500/600mm, 1pc pou chak gwosè |
Metòd netwayaj konduit lè yo varye, men asosyasyon tankou Anhui Kuaitong te etabli kèk estanda ki nesesè anpil. Anjeneral, sistèm pwòp HVAC konpayi netwaye kanal yo nan kat etap:
- Aksè nan sistèm nan
- Detachman kontaminan yo
- Kolekte debri yo ak
- Dezenfekte kanalizasyon an
Foto pwodwi



FAQ
K 1: Kouman mwen ka jwenn pri a?A: Nou anjeneral site nan lespas 24 èdtan apre nou jwenn demann ou an (Eksepte wikenn ak jou ferye). Si ou ijan anpil pou w jwenn pri a, tanpri imèl nou oswa kontakte nou nan lòt fason pou nou ka ofri w yon quote.
K 2: Èske mwen ka achte echantiyon yo mete lòd?
A: Wi. Tanpri santi yo lib pou kontakte nou.
K 3: Ki tan plon ou ye?
A: Sa depann de kantite lòd la ak sezon an ou mete lòd la. Anjeneral nou ka bato nan 3-7 jou pou ti kantite.
A: T/T, Western Union, L/C, ak Paypal. Sa a se negosyab.
K 5: Ki metòd anbake?
A: Li ta ka anbake pa lanmè, pa lè oswa pa eksprime (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX ak ect). Tanpri konfime avèk nou anvan ou mete lòd
Baj popilè: ekipman netwayaj kondit lè ak zouti, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



