Pwodwi
Air kanal netwayaj machin
1.Pri: $950-$980
Ekipman pou pouvwa: 550W
2.Bwòs vitès: 0-1400rpm ajisteman
3.Dyamèt kanal ki aplikab: 50-800mm
Fonksyon

KT-926
Portable Air Duct Netwayaj machin se lajman itilize pou netwayaj kondit lè komèsyal tou netwayaj rezidansyèl lè kondit.Ak gwo vitès 0-1400r/min ajisteman bwòs cleaning.usually travay ansanm ak aspiratè yo gwo pouvwa fè bon jan netwayaj andedan kanal la.

①Inite prensipal la ② Arbr (15m estanda) ③Bwòs (opsyon gwosè 4pcs) ④Kontwòl Remote ⑤Kòd pouvwa
Pwodiksyon Detay
| Air kanal netwayaj machin | |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Pouvwa | 550W |
| Vitès bwòs | 0-1400r/min ajisteman |
| Arbr | 15M (estanda) |
| Bwòs | 4pcs (gwosè si ou vle) |
| Pwa | 15KG |
| Dimansyon | 440 * 240 * 320mm |
| Dyamèt kanal aplikab | 50-1000mm |
| Fonksyon | Long distans pou yon sèl netwayaj, kalite apwopriye nan kanal |
Pwodiksyon Avantaj
●Portable konsepsyon fasil pou deplase fasil pou itilize
●0-1400r/min netwaye bwòs ajisteman
●Long netwayaj distans (yon distans netwayaj rive nan 30m)
●Applikab plizyè kanal.(Dyamèt konduit ranje soti nan Φ50-Φ1000mm)
Lekti achtè
●The fòt rive anba itilizasyon nòmal ap bay sèvis antretyen gratis
Nan sikonstans sa yo, konpayi an pral refize bay antretyen gratis.
①Domaj ki te koze pa move itilizasyon, antretyen ak depo konsomatè yo.
②Echwe pou enstale oswa itilize jan yo enstwi nan manyèl la.
③ Pandan peryòd garanti a, oswa akòz mouvman, tonbe ki te koze pa fòt, grate domaje machin.
●The pri ki montre yo se pou referans sèlman
①Pri sa a sijè a chanjman nan to echanj entènasyonal yo.
②Pri pi bon mache nou pral ofri si ou achte gwo kantite.
Baj popilè: Air Duct Netwayaj machin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch



