Pwodwi

Avanse Kt-976 Air Kondit Netwayaj Machin Ak Kamera HD Ak Ultra-Suction Vacuums
Deskripsyon pwodwi KT-976 robo netwayaj kanal se inite tout-an-yon sèl ak bwose, aspiratè ak kamera. Li ekipe ak aspiratè sou tèt la ak anba nan robo la. Kamera se 10 "ekran ekspozisyon wo-definisyon, asire pa gen okenn netwayaj kwen mouri. Avèk limyè ki ap dirije fò, ou ka wè kanal yo ...
Fonksyon
Pwodwi sa a gen netwaye pousyè koleksyon, kontwòl, siveyans, videyo, ak lòt fonksyon yo ka itilize pou netwaye wotè a se 20 m - 75 m nan sijè ki abòde lan divès kalite kanal lè, ka satisfè bezwen domestik la. divès kalite travay netwayaj kanal rektangilè
Kapab 1 travay pèsonèl endepandan, pratik pandan y ap aprann. Aplike yon sèl netwayaj machin sèl, jiska plis pase 1000 mèt kare pou chak moun pa jou pou konplete zòn netwayaj kanal la.
Gen de kamera anvan ak apre, epi yo ka reyalize fotografi enfrawouj wo-definisyon ak kamera.Nan kanal la san okenn sous limyè ka netwaye rezolisyon, videyo, foto, depo.San ekstèn aplikasyon synchrone.
2000m3 / h kapasite vakyòm. 2 kamera
2 vakyòm, de-fason vakyòm
2 aspiratè travay ansanm
Vakyòm de-fason fè kanal ou yo pi pwòp
2 bwòs fè netwayaj ansanm
Bwòs robo ak bwòs teren anba fè netwaye ansanm
Pa gen netwayaj kwen mouri
HD ekspozisyon
Bonjan limyè dirije pou limen chak kwen nan kanal yo
1080P-wo definisyon lannwit kamera vizyon
2800W gwo pouvwa
Pi bon kalite kwiv gwo motè, pi vit ak pi pwisan vakyòm
Bonjan pouvwa motè, ka monte ak sou obstak
Spesifikasyon
| Fich done teknik | |
| Modèl non. | KT-976 |
| Non | Robo netwayaj kanal ak aspiratè ak kamera |
| Voltage | 220-240V/110V |
| Pouvwa | 2800W |
| Vitès bwòs | 500rpm |
| Kapasite pou aspirasyon | 2000m³/h |
| Kamera | Avèk 2 kamera pou siveyans |
| Kawoutchou | 50mm * 15m (ka Customized) |
| Ranje gwosè kanal aplikab | 250-800mm |
| Pwa pou robo | 11kg |
| Pwa pou inite prensipal la | 43kg |
| Gwosè pou robo | 650 * 310 * 160mm |
| Gwosè pou inite prensipal la | 480 * 500 * 700mm |
| Pake | Ekspòte pake estanda |
| Lis anbalaj estanda | Inite prensipal: 1pc; Kawoutchou: 15m * 1pc; Kab: 15 * 1pc; Robo: 1pc; Bwòs: 400mm, 2 ansanm |
Imaj detaye



Enfòmasyon sou faktori
Te fonde an 2009, Anhui Kuaitong espesyalize nan konsepsyon, pwodiksyon ak lavant de machin netwayaj lè kanal, machin netwayaj echapman kwizin, machin netwayaj tib, netwayaj tib chodyè, pwodui netwayaj tib echanjeur chalè, Pwodwi pou Telefòn ak lòt machin netwayaj tiyo endistriyèl sou yon dekad epi kenbe. jiska satisfè demann kliyan tout tan an.
Kliyan nou an gen ladan e pa sèlman konpayi antretyen bilding ak aparèy, sistèm chofaj, sistèm vantilasyon, èkondisyone santral, endistri chimik, endistri pétrochimique, plant elektrik, konpayi fabrikasyon, endistri pwosesis manje, transpò ak sistèm distribisyon, endistri papye, endistri bato, endistri maritim elatriye.
Anhui Kuaitong angaje nan devlopman nan mache domestik ak etranje, pwodwi yo ekspòte nan 58 peyi ak rejyon nan mond lan. Pwodwi yo sètifye CE epi yo te jwenn rekonesans ki konsistan ak lwanj pa kliyan nou yo.

Komès montre

FAQ
K: Èske ou komès konpayi oswa manifakti?
A: Nou se manifakti pwofesyonèl, tout machin nou yo fèt ak pwodwi nan pwòp atelye nou an. Epi nou komès pwodwi nou yo ak kliyan nou yo dirèkteman.
K: Èske ou ka fè OEM?
A: Wi, OEM akseptab.
K: Konbyen diferan kalite pwodwi konpayi ou fabrike?
A: Koulye a, nou sitou pwodwi kalite machin netwayaj kondit lè, machin netwayaj echapman kwizin, netwayaj tib elatriye.
K: Kilè mwen ka jwenn pri a?
A: Anjeneral nou site nan 8 èdtan apre nou jwenn demann ou an.
K: Ki sa ki MOQ ou a?
A: Nou pa gen MOQ, depi nou se faktori ak pi fò nan machin yo disponib nan stock.
K: Konbyen tan se tan livrezon ou a?
A: Tan an jeneral livrezon se 3-15 jou apre ou fin resevwa konfimasyon lòd ou a. Yon lòt, si nou gen machandiz yo nan stock, li pral sèlman pran 1-2 jou.
K: Ki tèm peman ou?
A: TT, kat kredi, Western Union, Paypal elatriye.
K: Ki sètifika ou genyen?
A: CE.
K: Ki sa ou yerm nan livrezon an?
A: Nou bay EXW, CFR, CIF, DDP, DDU elatriye.
K: Ki fason anbake ou ka bay?
A: Nou ka bay anbake pa lanmè, pa lè ak pa eksprime.
K: Ki sa ki nan sèvis apre-sale ou a?
A: peryòd garanti bon jan kalite nou an se yon ane.
Baj popilè: avanse kt-976 machin netwayaj kondit lè ak kamera HD ak aspiratè ultra-aspiratè, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch
