Pwodwi
Chalè echanjeur tib netwayaj machin
Ka netwaye S Bend tib, L Bend tib
Vitès bwòs: 0-1400rpm (reglabl)
Aplikasyon:Φ6.35-Φ200mmΦ
Pouvwa: 1500W
Pri: $1400-$1560
Fonksyon
KT-302
KT-302 Chalè Echanjeur Tib Netwayaj Machin prezante yon konsepsyon fann, ki pèmèt operasyon andedan tib pou netwayaj bon jan. Versatile atravè divès kalite materyèl ki gen ladan kwiv, asye, fè, ak tib asye pur, li efektivman netwaye tou de tib dwat ak pliye. Ideyal pou tib miray dlo, tib chofaj, tib echanjeur chalè, ak plis ankò, li ofri solisyon netwayaj tib konplè.
Paramèt Pwodiksyon
| Chalè echanjeur tib netwayaj machin | |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Ekipman pou pouvwa | 1500W |
| Vitès bwòs | 0-1400rpm (ajisteman) |
| Pwa inite kontwòl la | 8KG |
| Pwa inite prensipal la | 44KG |
| Dimansyon inite kontwòl la | 360 * 200 * 175mm |
| Dimansyon inite prensipal la | 700 * 230 * 300mm |
| Dyamèt tib aplikab | 6.35-200mm |
| Fonksyon | Ka netwaye dwat ak pliye tib |
Karakteristik pwodiksyon
01.Split kalite, fasil yo opere ak deplase.
02. 0-1400rpm ajisteman vitès ka aplikab tout kalite tib.
03.Torque se ajisteman pou pwolonje lavi sèvis arbr.

Aplikasyon


Ka montre

Egzibisyon
Kliyan nou yo sitiye nan tout mond lan, ki gen ladanAmerik di Nò, Ewòp, Azi Santral, Azi Sidès, kote nou patisipe nan plizyè ekspozisyon chak ane.

Poukisa Chwazi Nou
1.12 ane eksperyans nan teknoloji debaz pou fabrikasyon machin netwayaj kanal.
2.1-ane garanti.
3.Customization aksepte.
Baj popilè: chalè echanjeur tib netwaye machin, Lachin, faktori, pri, bon mache, lifa, rotobrush, Teinnova, Goodway
Ou ka renmen tou
Voye rechèch





